Kim ja właściwie jestem?

Mam  na imię Paweł i kręcą mnie media społecznościowe. W każdej postaci. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Vine(RIP) i wszystko co nowe – cenię to, bo łączy je jedna świetna sprawa – interakcja. To właśnie dlatego uwielbiam ten typ komunikacji, nie jest jednostronna.

Mediami społecznościowymi zajmuję się od 2008 roku i kiedy tylko mogę – odkrywam nowe sposoby na komunikację na linii marka-ludzie. Bardzo lubię eksperymentować i jestem zwolennikiem uczenia się w praktyce oraz weryfikowania wszystkich teorii o social media. Dzięki temu jestem odporny na informacje w internecie typu: „The Best Time to Tweet” – jak dla mnie takie artykuły nie są warte czytania, ponieważ spłaszczają temat. Natomiast moim ulubionym medium jest Twitter – cenię sobie rozmowę one-to-many oraz real-time-conversation.

W mojej karierze prowadziłem kilka profili dla różnych firm – od startupów, przez projekty gier, aż po średnie oraz całkiem duże. Część umieściłem na swoim profilu LinkedIn.

Od 2015 do 2017 pracowałem w x-kom jako social media team leader w dziale marketingu. Zajmowałem się strategią, egzekucją, koncepcjami kreatywnymi, analizami oraz zarządzaniem zespołem.

Od Października pracuję w agencji kreatywnej GONG, gdzie zajmuje stanowisko Social Media Managera. Tworzę strategię, komunikację oraz egzekucję.

Oczywiście sam również działam na social mediach:

Facebook: https://www.facebook.com/joozio
Twitter: https://twitter.com/joozio
Instagram: https://www.instagram.com/joozio
LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/joozio

Zachęcam do interakcji :~D