…ale już wróciłem z zimowego snu :~)

Słowem wstępu – blog trochę ucichł, ponieważ raz nie było czasu, innym razem byłem zmęczony, chory i ogółem to było zimno. Wracam, pełen sił, energii i determinacji, aby utrzymać ciągłość wpisów. Nie musicie trzymać kciuków(bo to i tak nic nie daje) – będzie mi miło, jeżeli czasem napiszecie kilka słów na moich mediach społecznościowych! To najlepsza motywacja :~)

Aktualnie pracuję trochę nad optymalizacją mojego czasu i wynikiem tego będzie nowa forma wpisów na blogu – podcast. Kiedyś już prowadziłem jedną audycję „Jabłecznik” – tematyka mocno technologiczna z przewagą sprzętu Apple. Nie chwaląc się, podcast zajmował topowe miejsca w iTunes. Czy powtórzę sukces? Zobaczymy, ale będę się starał, mimo, że tematyka nie jest bardzo popularna(porównanie trendów poniżej).

Marketing vs Apple

Jak napisałem wyżej, tematyka będzie mocno związana z marketingiem i wszystkim wokół, jednak rdzeniem zawsze będzie social media.  Aktualnie pracuję nad spięciem systemu podcastów – jak to się uda to zaczynam nagrywać pierwsze odcinki :~)